Hakkımızda
Sepet

Hakkımızda

Klinikdepom, Ege Üniversitesi mezunu Diş Hekimi Görkem, ODTÜ Endüstri Mühendisleri Armağan ve Fatih tarafından 2021 yılında kurulmuştur. Ülkemizdeki diş hekimlerinin güvenilir ve hızlı bir şekilde istedikleri çeşitte ürüne kolayca ulaşabileceği bir platform kurma hayaliyle yola çıkılmıştır. Bu hayali gerçekleştirmek üzere yüzlerce diş hekimi ve dental ürün satıcısına danışılarak platformun temelleri atılmaya başlanmıştır.

 

Bölgesel ve ulusal dental ürün satıcıları ile diş hekimlerini en hızlı ve uygun koşullarda bir araya getirmek amacıyla kurulan Klinikdepom, çok kısa sürede binlerce diş hekimi ve dental ürün satıcısına ulaşarak Türkiye’de dental ürün ticaretinde güvenilir bir online ticaret platformu haline gelmiştir.

 

Klinikdepom, başta dünyada çapında bilinen binlerce dental ürünleri en iyi fiyatlarla diş hekimlerine sunan, yenilikçi ve sürekli gelişen bir platformdur. Bununla birlikte Klinikdepom online ticarette aldığı güvenlik önlemleri ve iş ortaklarıyla, rahat ve güvenli bir ticaret deneyimi sunmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Diş hekimlerine; mesleki gelişim ve dayanışmayı ön planda tutarak online ticarette alanındaki tüm avantajlardan yararlanma imkanı sunan Klinikdepom, güçlü yazılım ve tasarım ekibi, ürün geliştirme ve teknik destek ekibiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.